Spotkanie z autorką książek o znanych piłkarzach – Yvette Zółtowską-Darską

W ostatni piątek mieliśmy okazję spotkać się z autorką bardzo popularnych książek o największych piłkarzach naszego globu, w tym sławnych Polakach – Yvette Zółtowską-Darską. Pisarka opowiadała o swoich dziełach oraz w jaki sposób pozyskiwała cenne informacje do ich stworzenia. Dowiedzieliśmy się z kim rozmawiała, aby dowiedzieć się szczegółów z życia naszych gwiazd sportu. Pani Yvette zaprezentowała nam również fragmenty swoich nowych książek. Wszyscy uczniowie z wielkim zainteresowaniem słuchali o młodości Lewego oraz Szczęsnego. Przecież w wieku naszych uczniów byli takimi samymi chłopcami, jak i dzieci z naszej szkoły. Tak samo psocili, mieli takie same marzenia. Może i któremuś z naszych chłopców uda się zrobić wielką karierę sportową, jak Lewandowskiemu, czy Pazdanowi. “Wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy czegoś bardzo pragniesz, gdy bardzo chcesz (…)” Jak to się mówi praktyka czyni mistrza!

Na koniec spotkania uczniowie mogli zakupić największe dzieła autorki oraz zdobyć specjalną dedykację z autografem. Chętni zrobili sobie z przemiłą Panią Yvette parę zdjęć, które możemy obejrzeć poniżej.

Podaj dalej: