Dyplomy i certyfikaty

Dyplom dla Najlepszej Drużyny Szkolnej – Heliantus Sport Team

Józefosław i Julianów, 12.06.2016

Dyplom Ambasady Szkolnych Wynalazców

Dyplom ambasady szkolnych wynalazców dla Szkoła Podstawowa Heliantus w Warszawie za aktywne rozwijanie dziecięcej kreatywności, twórczego myślenia oraz pasji tworzenia podczas konkursu “Ambasador Szkolnej Wynalazczości 2016”

Warszawa, 04.06 2016

Dyplom uczestnika Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Twoje dane – Twoja sprawa”

Szkoła Podstawowa Heliantus jest uczestnikiem Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych “Twoje dane – Twoja sprawa”. Skuteczna ochrona danych. Inicjatywa edukacyjna skierowana do uczniów i nauczycieli.

Ideą Programu jest propagowanie wiedzy o ochronie danych osobowych i prawa do prywatności wśród uczniów i nauczycieli poprzez kształtowanie świadomych i odpowiedzialnych postaw  w obszarze ochrony prywatności i danych osobowych.

Podziękowania Dom Seniora Willa Kalina

Podziękowanie za wizytę w Domu Seniora "Willa Kalina"

Podziękowanie,

Składamy nasze najserdeczniejsze podziękowania  Dzieciom oraz Nauczycielom ze Szkoły Podstawowej Heliantus w Warszawie za Wizytę w naszym domu.
Pensjonariusze i pracownicy Domu Seniora “Willa Kalina”

Konstancin – Jeziorna, 01.02.2017

Ogólnopolski Konkurs Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny uczeń

Ogólnopolski Konkurs Bezpieczna Szkoła – Bezpieczny uczeń

Szkoła Podstawowa Heliantus w Warszawie otrzymała tytuł:

“Bezpieczna Szkoła”

w ogólnopolskim konkursie Bezpieczna Szkoła – Bezpieczny Uczeń 2015/2016 zorganizowanym przez Studium Prawa Europejskiego

Warszawa, 15.04.2016

Certyfikat Skuteczna Edukacja Matematyczno Przyrodnicza w edukacji wczesnoszkolnej

Certyfikat skuteczna edukacja matematyczna i przyrodnicza w edukacji wczesnoszkolnej

Niniejszym pragniemy zaświadczyć, iż:

Sz. P. Dyrektor Szkoły Podstawowej Heliantus

w ramach pełnienia swoich obowiązków zapewnia pomoc nauczycielom w realizacji ich zadań i ich doskonaleniu zawodowym poprzez delegowanie nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej na szkolenie pt.: “Skuteczna edukacja matematyczna i przyrodnicza w edukacji wczesnoszkolnej”, które odbyło się dnia 19 października 2015 w Warszawie i zostało przeprowadzone przez Panią mgr Krystynę Madej oraz Panią mgr Małgorzatę Łoskot.

Warszawa, 19.10.2015

Podaj dalej: